Menu

default_mobilelogo

 Kolejny raz młodzież udowodniła, że można na nią liczyć; na jej pomysłowość, aktywność, wytrwałość i entuzjazm. Teatr wyszedł na ulice Poznania. I to była naprawdę piękna przechadzka... Widać teatr ma swój urok dla ludzi w każdym wieku.

Po raz drugi spotkaliśmy się na Space AMICI - artystycznej grze miejskiej. W sobotę prawie sześćdziesiąt osób wzięło udział w warsztatach ruchowych i plastycznych oraz sensorycznych.

W niedzielę 25 marca młodzież przybyła do Multikina 51, by zaprezentować poznaniakom w przestrzeni publicznej swoje scenki teatralne i performance. Widzami byli przechodzący Deptakiem ludzie, którzy chętnie uczestniczyli w interakcji z aktorami. Potem film w sali kinowej, ciepła herbatka, ciastko i spokojnie można było czekać na nagrody. Prawie każdy wyszedł z apetyczną nagrodą, wśród nich naprawdę cenne: power banki, tablety, czytniki e-booków i plecaki.

Już w czerwcu ostatnia odsłona Space AMICI i nagroda za najlepszy film, nadesłany do końca kwietnia. Zatem kto był i nakręcił materiał ze Space AMICI, teraz może popracować nad montażem i walczyć o laptopa. Zapraszamy do galerii.