Pierwszego czerwca wszystkie trzy grupy teatralne: "W Przejściu", "A TO MY" oraz "Na Dodatek" wystapily w Teatrze Polskim. Zostały zaproszone do projektu "Pociąg do...", w którym pracowaliśmy nad wspólnym projektem z MDK nr 1 i 2 oraz z wieloma szkołami w Poznaniu. Nasze zespoły prowadziły nić fabularną, gdyż aktorsko radzą sobie wspaniale. Pokaz finałowy wzbogacały tańce, śpiewy, gry instrumentalne, gry orkiestry dziecięcej, a nawet występy chóralne i pokazy żonglerki. Występowała młodzież, ale również dzieci. Występujących była ponad setka, a upał tego dnia był dość duży. Co działo się za kulisami, łatwo sobie wyobrazić. My w strojach pełnych, a to żuli dworcowych, a to podróżnych. Tak czy owak ciepło ubrani. Taka też była atmosfera występów - gorąca. Miło będziemy wspominać, choć praca była ciężka. Pan dyrektor Marek Kordus był naszym Honorowym Widzem i bardzo mu dziękujemy, że nas docenił swoja obecnością.
Zapraszamy do galerii (TUTAJ).