Pierwszy od czasów pandemii występ na deskach sceny Teatru W Przejściu za nami. Przygotowany z młodzieżą podczas warsztatów w Pracowni Sztuk Scenicznych AMICI - PaSSA spektakl dla dzieci, ujrzał światło dzienne. Widzami byli uczniowie młodszych klas ZSO nr 4. O sukcesie może świadczyć fakt, że dzieci po spektaklu tanecznym krokiem wychodziły z teatru wraz z naszymi aktorami z zespołu A TO MY i jeszcze w holu szkoły wesoło podskakiwały, przybijały piątki i machały na pożegnanie. Jednym słowem - przedstawienie trafione w punkt dla odbiorcy w takim wieku. To cieszy. Mamy nawet wrażenie, że młodzi widzowie są spragnieni takiej formy scenicznej, która od długiego czasu była im przez pandemię zabrana. Aż chce się tworzyć.