Mamy przyjemność zaprosić na kilka wydarzeń teatralnych w listopadzie:

9 listopada o godz. 11.00 przed szkołą - pieśni patriotyczne w wykonaniu 800 osób (to będzie bardzo trudne), a następnie Marsz Niepodległości na osiedlu. Pragnę, by każdy uczeń miał flagę polską, by grała trąbka i werble, by młodzież była w kostiumach z epoki. Całość na dworze potrwa ok. 30 minut.

9 listopada o godz. 11.45 - apel w holu szkoły i występy 200 uczniów jednocześnie w scenach - obrazach - "Droga do wolności" w wykonaniu klas trzecich gimnazjum, uczęszczających na lekcje teatru w ramach zajęć artystycznych.

9 listopada o godz. 12.35 - spektakl w Teatrze w Przejściu pt. "Wolność kocham i rozumiem"

10 listopada o godz. 17.00 - Benefis Teatru w Przejściu na Scenie Wspólnej, ul. Brandstaettera 1, z okazji XX-lecia pracy twórczej w Teatrze w Przejściu.

23 listopada o godz. 18.00 - spektakl "Wolność kocham i rozumiem" w wykonaniu zespołu "Na Dodatek" w Teatrze w Przejściu.

HS